Hakkımızda

 Neta Havuz 1994 yılından bugüne;

 

            *Yüzme havuzu ve süs havuzu ekipmanları imalatı ve ithalatı,

            *Yüzme havuzu & süs havuzu kimyasalı  imalatı ve ithalatı,

            * Sauna & Buhar odası ekipmanları ithalatı,

            * Cam mozaik ithalatı,

            * Spa & Jakuzi ekipmanları ithalatı ve  belirtilen tüm bu ürünler için  yurt içi

               satış ve ihracat alanında faaliyet  göstermektedir.

 

          Waterfun, Fintech, Hydra, Mozza, Deep Blue markalarının patent sahibi olan firmamız Kripsol markasının da Türkiye distribütörülüğünü yürütmektedir.

 

         İstanbul Kalamış Merkez Ofis, İstanbul Ömerli Merkez Depo, İstanbul Dudulu Depo, İzmir Bornova Ege Bölge Müdürlüğü olmak üzere 4 lokasyon ile 7000 m2 kapalı alan 5000 m2 açık alan ve 30 personeli ile havuz sektörüne hizmet vermektedir.

 

        İstanbul dışında İzmir’de de Bölge Müdürlüğümüzün bulunması o bölge ve civarındaki müşterilerimize gerek nakliye masraflarından tasarruf gerekse hızlı hizmet alabilme konusunda avantaj sağlamıştır.

 

          Tüm Türkiye çapında bayilik ve 6 yabancı ülkede distribütörlüklerimizle her türlü yüzme havuzu, süs havuzu, jakuzi, spa, sauna ve buhar odaları uygulamalarında özel ve ticari kullanıma ait tesislerin kurulmasında yaygın ağımızla hizmet vermekteyiz.

 

        Tüm bunların yanı sıra www.netahavuz.com adresimizden 1600 kalem ürünümüzün online olarak satışını gerçekleştirmekte ve müşterilerimize evlerinden online olarak alışveriş yapabilme konforunu sağlamaktayız.Müşterilerimizin yanı sıra havuz ile ilgili ihtiyacı olan herkes bize bu yolla ulaşabilmekte ve bu sayede müşteri portföyümüz sürekli genişlemektedir. Teknik ve ticari departmanlarımıza 7/24  özel talep ve proje bazında isteklerinizi web sitemizden ya da satis@netahavuz.com e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

 

          A’ dan Z’ye havuz ile ilgili her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz firmamızın bu sektördeki en belirgin özelliği en geniş ürün yelpazesini en geniş stoklarla ve rekabetçi fiyat politikası ile beraber bulundurmasıdır. Bu özelliklerin yanı sıra müşteri odaklı çalışmak, müşteri ihtiyaç ve taleplerini en kısa zamanda ve söz verdiğimiz koşullarda sunmak bunları gerçekleştirirken genel ve mesleki kurallara uyarak yeniliklere karşı hep açık olmak bizi biz yapan değerlerden olmuştur ve sürekli yükselen bir grafik çizmemizin en büyük etkenleridir.

 

          Firmamız kurulmuş olduğu günden itibaren  en iyi hizmeti verme konusundaki prensiplerinden  ödün vermeyerek kazandığı müşteri memnuniyetinin vermiş olduğu haklı gurur ile bu günlere gelmiş bulunmaktadır.

 

          Kurulmuş olduğumuz tarihten  bugüne geçen zaman içinde  lojistiğe teknolojiye ve personele yaptığımız yatırımlar ile bugünlere geldiğimizin bilincinde olup bu alandaki yatırımlarımız  sürekli güçlenerek artacaktır.